جاشمعی تک شمعی ویترای طرح سنتی پایه سبز

جاشمعی تک شمعی ویترای طرح سنتی پایه سبز

محصولی که در این قسمت برای شما عزیزان ارائه شده است، جاشمعی تک شمعی ویترای، طرح سنتی میباشد.

ایعاد این جاشمعی ۱۳×۷×۷ سانتی متر است. پایه ی جاشمعی از جنس چوب روس بوده و دارای یک جای شمع گرد میباشد.قسمت نقاشی شده ی کار صفحه ی شیشه ای مستطیل شکلی بوده که در پایه ی چوبی فیکس شده است.

هنرمند با ظرافت و دقت سطح شیشه ای را به سبک سنتی طراحی کرده و با استفاده از رنگ های گرم و شاد، آن را رنگ آمیزی کرده است.

همچنین پایه چوبی کار به رنگ سبز، رنگ آمیزی شده است.

با قرار دادن کار در محیط تاریک و روشن کردن شمع، بر اثر بازتاب نور شمع از داخل شیشه ی نقاشی شده، طرح بسیار زیبایی از کار روی دیوار و محیط نقش میبندد که حس آرامش بخشی را به شما عزیزان هدیه میکند.

 

هنر ویترای یا نقاشی روی شیشه در شکل امروزی خود، به وسیله ی خمیرهای دورگیر و رنگ های مخصوص ویترای انجام میشود. توسط خمیر روی شیشه و ظروف مختلف طرح دلخواه رسم شده و داخل کار توسط رنگ ویترای، رنگ آمیزی میشود.

رنگ های ویترای گونه ای مخصوص از رنگ ها با کاربرد خاص میباشند. این رنگها به دو گروه بر پایه آب و بر پایه تینر تقسیم میشوند‌. گروه اول بعد از رنگ آمیزی و خشک شدن، نیازمند حرارت دیدن در کوره هستند بنابراین زیاد رایج نیستند. گروه دوم بعد از استفاده باید در جای خشک و ثابت قرار گرفته تا خشک شوند. پس از خشک شدن رنگ ها فیکس شده و با شستشو از بین نمیروند. همچنین رنگ های ویترای شفاف بوده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت رنگ های جدید را دارند.

 

 

این اثر با طرحی زیبا و سبکی بدیع، میتواند تزئینی زیبا برای منزل شما و یا هدیه ای مناسب برای دوستانتان باشد.

خرید محصول

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *