قوانین و مقرارت سایت آینه آرت

به جمع آینه آرت خوش آمدید.
از اینکه سایت آینه آرت را برای خرید و فروش محصولات خود انتخاب نموده اید بسیار خرسندیم.

لازم است قوانین و شرایط ذکر شده در زیر را پیش از هرگونه فعالیت در سایت، جهت استفاده بهینه از خدمات سایت آینه آرت به دقت مطالعه فرمایید.
ورود شما به سایت، فعالیت و استفاده از هرگونه امکانات سایت به معنی آگاهی و اطلاع کامل از قوانین آینه آرت و پذیرش آنها می باشد.

این شرایط  بعنوان قرارداد و توافق نامه بین آینه آرت و کاربر بوده و کلیه مسئولیت هایی که ضمن فعالیت در سایت(هم در نسخه کامپیوتر و هم موبایل) برعهده ی شما می باشد، ذکر می کند.

هرگونه تغییر احتمالی در قوانین و شرایط فعالیت آینه آرت در همین صفحه منتشر خواهد شد و استفاده ی شما از خدمات سایت به معنی پذیرش تغییرات و به روزرسانی های آینده خواهد بود.

لازم به ذکر است که کلیه اصول و رویه‏‌های آینه آرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین ذکر شده و نیز قوانین مختص آینه آرت می باشد.

مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که از طریق حساب کاربری خود که ضمن تکمیل فرم ثبت نام ایجاد نموده است، اقدام به خرید محصول و یا استفاده از هرگونه خدمات سایت آینه آرت می نماید.

فروشنده

فروشنده به شخصی گفته میشود که از طریق حساب کاربری خود که ضمن تکمیل فرم ثبت نام ایجاد نموده است، اقدام به ثبت و فروش محصولات دست ساز خود در سایت آینه آرت می نماید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران برای ما قابل احترام بوده و از آن محافظت میکنیم.
اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، ایمیل، آدرس و کدپستی، اطلاعات بانکی و… که ضمن فعالیت و استفاده از خدمات آینه آرت وارد میکنید، ثبت و ذخیره خواهند شد.

لازم به ذکر است تراکنش‌های بانکی صورت گرفته در آینه آرت، در یک محیط امن و تحت نظارت بانک مرکزی می باشد.

ضمن خریداری کالا از غرفه ی فروشندگان، جهت ارسال و تحویل کالا اطلاعات لازم مربوط شما از جمله نام و مشخصات کاربری ، شماره تماس و آدرس پستی در اختیار فروشنده قرار خواهد گرفت.

اطلاعات عمومی از جمله نام کاربری ، متن، تصاویر و … که در آینه آرت منتشر می کنید، ثبت شده و برای عموم قابل رویت می باشند.

آینه آرت اطلاعات شما را جز در موراد ذکر شده و نیز در مواردی که موظف است به دنبال پیگیری های قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار دهد، در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد.

کاربر حق استفاده از اسم، نشان تجاری، متون، تصاویر، گرافیک و … متعلق به آینه آرت را نداشته و موارد ذکر شده در انحصار آینه آرت می باشند و در صورت بروز تخلف حق پیگرد قانونی برای آینه آرت محفوظ است.

در صورت لزوم به ارتباط با کاربر، آینه آرت از شماره تماس، ایمیل و یا پیام در شبکه های اجتماعی و سایر راه های ارتباطی استفاده خواهد کرد.

شرایط کالای فروشندگان

کالای ارائه شده در آینه آرت، محصولات دست ساز هنرمندانی است که ضمن قبول شرایط و قوانین، با آینه آرت همکاری می کنند. آینه آرت بعنوان فروشگاه آنلاین، واسطه ی مستقیم بین هنرمندان تولیدکننده و خریداران محصولات عمل نموده و هیچ محصولی توسط آینه آرت خریداری، انبار و عرضه نمی شود.

از آنجا که رسالت آینه آرت، حمایت از هنرمندان تولیدکننده است، محصولات عرضه شده در سایت باید توسط شخص فروشنده تولید شده باشد و یا فروشنده در ساخت و تولید آن نقش داشته باشد.

در غیر این صورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل احتمالی بر عهده ی فروشنده بوده و آینه آرت حق انسداد یا حذف حساب کاربری فروشنده را خواهد داشت.

محتوای کاربر

محتوای کاربر شامل هرگونه متن، محتوای محصولات، تصاویر، نظرات و بطور کلی هرگونه مطلبی ست که شما بعنوان کاربر ضمن فعالیت و استفاده از خدمات آینه آرت ثبت و منتشر می کنید.
مسئولیت هرگونه محتوای نشرشده توسط کاربر، با شخص کاربر  می باشد.

لازم است از انتشار هرگونه متن، عکس و بطور کلی محتوای غیرقانونی و غیراخلاقی اجتناب نمایید. در غیر این صورت آینه آرت مجاز است محتوای مغایر با قوانین ذکر شده را به تشخیص خود حذف نماید.

شما با انتشار هرگونه محتوا در آینه آرت به ما اجازه ی استفاده از آن را می دهید.
آینه آرت ضمن رعایت حقوق کاربر و عدم ادعای مالکیت نسبت به محتوای منتشرشده، مجاز است در راستای بهبود و ارتقای عملکرد خود از آن بهره مند شود.

از جمله انتشار و بازنشر محتوای کاربر در قسمت های مختلف آینه آرت و یا حذف و ویرایش محتوای ثبت شده.

فروشنده موظف است اطلاعات کلی مربوط به فروشگاه خود و نیز اطلاعات دقیق و شفاف محصولات قرارگرفته در حساب کاربری خود را ثبت نموده و در صورت هر گونه تغییر در موارد گفته شده به روزرسانی های لازم را انجام دهد.

تصاویر ثبت شده از محصولات در فروشگاه هنرمندان، باید حقیقی، واضح و با کیفیت مناسب باشد. استفاده از تصاویر کالای مربوط به دیگر اشخاص و نیز تصاویر اینترنتی ممنوع می باشد.

در صورت عدم رعایت نکته ی ذکر شده و ایجاد اختلاف با شخص ثالث مسئولیت اختلاف با فروشنده بوده و آینه آرت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
لازم است محتوای مربوط به نحوه ی عکاسی از محصولات، توسط فروشندگان مطالعه و رعایت شود.

ایجاد حساب کاربری

جهت استفاده از خدمات آینه آرت باید ابتدا برای خودتان یک حساب کاربری ایجاد کنید.
به این منظور به اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، مشخصات تماس، ایمیل و… نیاز است.

لازم است اطلاعات مذکور به درستی وارد شده و حقیقی باشند.
مسئولیت استفاده از مشخصات و اطلاعات مربوط به دیگر اشخاص بر عهده ی کاربر بوده و آینه آرت مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین جهت جلوگیری از ایرادات احتمالی حین ارسال و تحویل کالا لازم است اطلاعات تماس و آدرس پستی به دقت وارد شود.

جهت ایجاد حساب کاربری در آینه آرت داشتن  18 سال تمام ضروری است.

مسئولیت هرگونه فعالیت با حساب کاربری شما برعهده شخص شما می باشد بنابراین حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ضروری است.
در صورت بروز شکایت و نقص قوانین کاربری، آینه آرت به تشخیص خود مجاز به مسدود کردن و یا حذف حساب کاربری شخص خاطی می باشد.

لازم به ذکر است در صورت واردنشدن به حساب کاربری به مدت یک ماه، و نیز عدم پاسخ دهی به درخواست و سوالات مشتریان در مدت 5 روز، حساب شما به حالت تعلیق درخواهد آمد.

 

 

شرایط خرید و فروش

ایجاد فروشگاه در آینه آرت جهت فروش محصولات و ارائه خدمات  هیچ گونه هزینه ای برای کاربر نخواهد داشت.
در ازای معاملاتی که از طریق آینه آرت صورت میگیرد، معادل 9 درصد از درآمد حاصل از فروش به آینه آرت تعلق میگیرد.
هرگونه تغییر احتمالی در میزان این درصد، به اطلاع فروشنده خواهد رسید.

مبلغ واریز شده توسط مشتری، پس از تایید رضایت مشتری تا7 روز، به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

مدیریت غرفه پس از فعال‌سازی آن توسط آینه آرت، به طور کامل به عهده فروشنده خواهد بود.
بنابراین کلیه مسائل مربوط به آن مانند تولید محتوا و بارگزاری اطلاعات محصولات، تعیین قیمت و مدت زمان لازم جهت آماده سازی و تحویل آن‌ها به عهده فروشنده خواهد بود.

درصورتیکه آینه آرت به هر دلیل متعارف، از فروشندگان درخواست اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصول موردنظر یا فروشگاه را داشته باشد، فروشنده موظف به ارسال اطلاعات خواسته شده می باشد.

لازم است که فروشنده از فروشگاه خود در آینه آرت فقط جهت فروش محصولاتی که تصویر و مشخصات آن ها را در فروشگاه خود ثبت نموده استفاده کند و فروش کالایی غیر از موارد مذکور ممنوع میباشد.

از آنجاییکه هیچ یک از محصولات عرضه شده در فروشگاه هنرمندان، توسط آینه آرت خریداری، انبار و عرضه نمی شوند و کاربر، محصول مورد نظر را مستقیما از تولیدکننده ی کالا دریافت می کند، امکان نظارت و بررسی کیفی کالا ها بطور دقیق فراهم نیست.
همینطور به دلیل دست ساز بودن محصولات امکان تفاوت مختصر با تصاویر وجود داشته و ملاک تشابه توضیحات هر محصول میباشد.

با وجود تلاش آینه آرت جهت نظارت بر کالاهای مذکور، در صورت وجود ایراد در هر دو مورد ذکر شده مسئولیت با فروشندگان محصول می باشد.
عدم جلب رضایت مشتری، موجب جریمه و کسر امتیاز فروشنده خواهد شد.

ارسال محصول مستقیما توسط فروشنده و از طریق شرکت پست صورت می گیرد.
هزینه ی  ارسال محصولات بر عهده ی خریدار و بر اساس مصوبات شرکت پست می باشد.

.

 

 

شرایط بازگشت کالا

محصولات ارائه شده در آینه آرت تا 7 روز دارای ضمانت بازگشت کالا می باشند.

لازم است مشتری در مدت زمان تعیین شده درخواست خود را ثبت نموده و پس از تایید آینه آرت، اقدام به ارسال کالا نماید.

کالای مرجوعی باید در شرایط اولیه حفظ شده، به خوبی بسته بندی شود و به همراه ملزومات و فاکتور ارسال گردد. در صورتی که ایراد فیزیکی محصول در نتیجه ی استفاده ی نادرست خریدار ایجاد شده باشد، شامل استفاده از این سرویس نمی گردد.

اگر خریدار قبل از ارسال کالا اقدام به لغو سفارش نماید تمام هزینه ی پرداخت شده به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورتیکه کالا ارسال شده باشد تنها هزینه ی پست برعهده ی مشتری بوده و شامل هزینه ی اضافی دیگری نمی گردد.

لازم به ذکر است آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل این سرویس نبوده و بر عهده ی شرکت حمل و نقل می باشد و خریدار باید از طریق پست پیگیر باشد.

در صورت وجود هر گونه مشکل، ابهام، سؤال یا نقد و نظر درباره یا پیرامون این متن، از طریق ایمیل [email protected]  با آینه آرت در ارتباط باشید.